Den 38

01.08.2013

Ahojte,
ráno jsme s Ančou bojovaly s wifinou, abychom mohly pokecat přes hangout. Až na několik výpadků jsme vítězily, takže došlo k výměně drbů. :D

V práci jsem obdržela 6 pesos od jednoho Filipínce - vysvětloval nám, co je na které za důležitou národní osobnost. :D

Snažila jsem se nadchnout Bobo pro výlet za ledovcem, abych měla parťačku. Problém je, že by byla ochotná zaplatit 34$ za samotnou hodinovu projížďku lodí kolem Portage Glacier, ale 79$ za výlet s dopravou z Downtownu a zastávkou ve Wildlife Conservation Center se jí zdá moc. Prý se poptá lidí, co tu zná, jestli by nás ke Portage Lake někdo neodvezl. Ještě bychom musely v práci domluvit, abychom měly volno ve stejný den. Chvíli počkám, jestli Bobo někoho neobjeví, jinak si tu Tour zaplatím - chci vidět ledovec ještě v srpnu.

Ginka mi řekla, že je v neděli nějaká párty na rozloučenou s Mathewem a že mám přijít. No ještě uvidím, zeptám se na to Miry. ;) Je fakt, že jsem už přes měsíc v Americe a jestě jsem nebyla ani v hospodě ani na párty!

Dostala jsem další výplatní dopis. Díky jednomu dni navíc je to o trochu více peněz než minule. :)

Tenhle týden mám volno až ve středu a ve čtvrtek. Vážně zvažuju, že bych mohla první z volných dnů vyrazit na Flattop Mountain! :) Doprava je 22$...a konečně bych se dostala do národního parku Chugach a vyběhla nahoru na horu Flattop. Jsem už v půlce doby, kterou trávím na Aljašce, takže začínám trochu dávat dohromady, kam se ještě rozhodně musím stihnout podívat:
https://docs.google.com/document/d/15P8Osx-uQeonIhu6oFgha27WGuN-wAthfFt40UbZpcE/edit

Můžete mi do dokumentu psát komentáře, kritiky i návrhy, co musím vidět, než Aljašku opustím!

Zde si můžete prohlédnout fotky ze dnů 22 až 37:
https://plus.google.com/u/0/photos/105744310543911277430/albums/5907082733869344801

Mějte se famfárově...

Pusu Aljašťan. :)